Czyściwa przemysłowe

Czyściwa przemysłowe

Utrzymywanie higieny w miejscu pracy jest bardzo istotne, nie tylko ze względu na dbałość o maszyny, ale również o bezpieczeństwo pracownika. Czasami bywa tak, że drogie detergenty nie radzą sobie wystarczająco z wymagającymi zabrudzeniami. My znamy sposób, jak temu zaradzić.

  1. Czyściwa AVATEX
  2. Zastosowanie czyściw przemysłowych

Jednym z kilku rozwiązań, które doskonale radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zabrudzeniami, jest czyściwo przemysłowe. Aby produkt spełniał swoje zadanie, musi być optymalnie dobrany do konkretnego typu zanieczyszczenia.

Czyściwa AVATEX

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się czyściwa przemysłowe AVATEX. To doskonały wybór zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Czyściwa włókninowe charakteryzują się wysoką jakością w atrakcyjnej cenie. Dużym atutem produktów jest fakt, że producent nie pompuje ich w sztuczny sposób, aby zwiększyć objętość. Rolki są na tyle wydajne, że wystarczają na bardzo długi okres. Aby zmniejszyć skalę problemu związaną z ilością odpadów, a także wielkością zużycia, najlepszym rozwiązaniem są w tym przypadku właśnie czyściwa specjalistyczne w listkach.

Ważna jest również kwestia struktury. Najczęściej wybiera się bawełniane, tanie czyściwa, by nieco na tym zaoszczędzić. Dziś możesz zyskać produkt, który łączy w sobie wysoką jakość i atrakcyjną cenę!

Czyściwa Avatex mogą być używane zarówno na sucho, jak i mokro. W większości przypadków są również odporne na detergenty, dlatego też – jeśli jest taka potrzeba – można korzystać z dodatkowych środków czystości.

Zastosowanie czyściw przemysłowych

Specjalistyczne czyściwa Avatex przystosowane są do każdej branży przemysłowej. Bogata oferta producenta sprawia, że bez względu na to, w jakim segmencie pracujesz, na pewno znajdziesz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy. I tym samym hurtownia techniczna Wrocław zaopatrzona jest w czyściwa przemysłowe dla motoryzacji, żywności, poligrafii, lotnictwa, farmacji i elektroniki. Dostępne w naszym sklepie czyściwo przemysłowe może różnić się składem i strukturą. Te dwa czynniki są bardzo istotne, ponieważ to, że produkt poradzi sobie ze zbieraniem przypraw, nie znaczy, że doskonale sprawdzi się także w czyszczeniu powierzchni z zaschniętej farby.

automotiveDla branży motoryzacyjnej dysponujemy czyściwami, które doskonale sprawdzają się przy polerowaniu oraz przemywaniu przed lakierowaniem. Ponadto dysponujemy produktami, które przystosowane są także do zbierania smarów, opiłków, grafitu czy olei.

poligrafiaW poligrafii czyściwa potrzebne są między innymi do czyszczenia maszyn drukarskich, a także różnego rodzaju powierzchni. W przypadku drukarek najlepiej wybierać produkty, które w swoim składzie zawierają poliester z wiskozą lub poliester i celuloza.

spozywczyŻywność to specyficzny segment, który wymaga od nas więcej, a higiena i porządek to najważniejsze czynniki, których nigdy nie można zaniedbywać. Dlatego w tym przypadku trzeba wybrać specjalnie przystosowane czyściwa Avatex, zaakceptowane przez odpowiednie służby. Jeśli szukasz czyściwa, którego zadaniem będzie zbieranie tłuszczu z różnego rodzaju powierzchni, najlepiej sprawdzą się produkty wyposażone w dziurkowaną strukturę, wykonane z wiskozy oraz poliestru. Świetnym rozwiązaniem do zbierania na przykład czekolady, przypraw czy zaschniętych substancji, są czyściwa przemysłowe wyprodukowane z włókniny Sontara, celulozy i poliestru.

farmacjaKolejną, równie wymagającą branżą jest farmacja. Tutaj tak samo, jak w przemyśle spożywczym, najlepiej sprawdzają się czyściwa ze szorstką strukturą, wysokim poziomem absorpcji, wyprodukowane z poliestru, celulozy i włókniny Sontara. Tak skonstruowane czyściwo doskonale poradzi sobie nie tylko ze zbieraniem różnych substancji, chemii czy akrylu, ale także z oczyszczaniem gładkich powierzchni, bez zarysowywania ich.

Dla lotnictwa dysponujemy czyściwami o krepowanej strukturze, które zostały wyprodukowane z celulozy oraz poliestru. Doskonale sprawdzą się zarówno z łatwymi, jak i trudniejszymi do usunięcia zanieczyszczeniami. Dużym atutem jest to, że czyściwa Avatex nigdy nie rysują powierzchni i nie zostawiają niepożądanych smug.

elektronikaW przypadku elektroniki najlepszym rozwiązaniem będzie czyściwo z charakterystyczną, marszczoną strukturą. Jeśli jednak poszukujesz produktu, którego zadaniem będzie tylko oczyszczanie powierzchni, możesz wybrać czyściwo zarówno o gładkiej strukturze, jak i krepowanej – obie doskonale sobie poradzą.

 

Dobór odpowiedniego czyściwa Avatex może sprawiać problemy. Dlatego jeśli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z pomocy naszego Działu Obsługi Klienta.

1 thought on “Czyściwa przemysłowe”

  1. Zawsze kupowaliśmy najtańsze opcje jakie tylko były dostepne na rynku. Średnio się sprawdzały do tego koszty rosły. W końcu postanowiliśmy poszukać czegoś lepszego i tak trafiliśmy na ten sklep i na czyściwa Avatex. Jesteśmy w szoku ich działania! Sprawdzają się świetnie. Zawsze denerwowały mnie smugi, a tu smug brak! Dziękujemy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.