Drukarki dla oznaczeń laboratoryjnych

Drukarki dla oznaczeń laboratoryjnych

Szeroka gama drukarek etykiet sprawia, że każdy zainteresowany jest w stanie odnaleźć optymalne rozwiązanie dla swojego przemysłu. Również i w przypadku oznaczeń laboratoryjnych, dysponujemy modelami, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

W przypadku oznaczania probówek, fiolek czy butelek wypełnionych substancjami chemicznymi, etykiety muszą być odporne, trwałe i przede wszystkim czytelne. Ręcznie wypisane informacje bardzo szybko się rozmywają i ścierają, dlatego najlepszym rozwiązaniem są etykiety z nadrukami, które możesz uzyskać dzięki wysokiej jakości drukarkom marki Brady.

Przenośne drukarki

Mobilne i funkcjonalne drukarki Brady, które doskonale sprawdzą się zarówno w laboratoriach akademickich, jak i klinicznych, badawczych, diagnostycznych czy biotechnicznych. Modele przystosowane to laboratoryjnego środowiska mają nie tylko trwałe obudowy, odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne, ale także zapewniają wbudowane już symbole laboratoryjne. Dosyć popularną drukarką Brady jest BMP21 LAB, gwarantująca czytelny druk oraz trwałe etykiety, dostosowane do wymagań środowiska. Model ten charakteryzuje się doskonałą wyjątkowością i łatwą obsługą – bez konieczności przeprowadzania dodatkowych szkoleń pracowników. Druk można rozpocząć po umieszczeniu kasety w odpowiednim miejscu – kalibracja dokonywana jest automatycznie.
Zaletą przenośnych drukarek etykiet jest bezprzewodowa łączność. Oczywiście, w zależności od potrzeb, można również podłączyć się do komputerów. Każdy model współpracuje z wydajnymi i profesjonalnymi programami i aplikacjami, dzięki którym możesz projektować etykiety nawet z poziomu swojego smartfona.

Drukarki biurkowe

Przemysłowe drukarki biurkowe to modele gwarantujące dokładność, znacznie lepszą wytrzymałość, a także efektywność. W hurtowni internetowej Zaopatrzenie24 dostępne są produkty, które automatycznie rozpoznają etykiety i samodzielnie ustawiają parametry drukowania. W większości przypadków stacjonarne drukarki Brady są ergonomiczne i nie zajmują zbyt wiele miejsca na biurku. Te modele są idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz drukować ogromną ilość etykiet w ciągu jednego dnia.
Do najbardziej popularnych drukarek biurkowych należą modele BMP51, BMP53 czy BBP12. To kompaktowe produkty, które spełnią szczególnie najbardziej wymagające oczekiwania. Gwarantują precyzyjny i czytelny druk o rozdzielczości 300 dpi. Każdy model pozwala na wykorzystywanie przeróżnych materiałów etykiet.
Szczegółowe informacje znajdziesz bezpośrednio pod konkretnym produktem. Koniecznie zweryfikuj je i zestaw z własnymi potrzebami, by mieć gwarancję, że model ten spełni Twoje wymagania.

Zalety drukarek Brady

Produkty Brady mają wiele zalet. Marka opracowała i w dalszym ciągu udoskonala innowacyjną technologię. Drukarki gwarantują świetną komunikację, automatyczną kalibrację oraz konfigurację, a także szybkie drukowanie czytelnych i trwałych etykiet. Ponadto dostępne w sklepie Zaopatrzenie24 modele zapewniają prostą obsługę i równie łatwą aplikację materiałów eksploatacyjnych, dzięki czemu każdy przestój zajmuje bardzo mało czasu.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub problem ze nalezieniem odpowiedniej drukarki do projektowania i drukowania oznaczeń laboratoryjnych, skontaktuj się z naszymi specjalistami z Działu Obsługi Klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.