Jak zarządzać energetyką i ciepłownictwem w firmie? Zaproszenie na konferencję

Jak zarządzać energetyką i ciepłownictwem w firmie? Zaproszenie na konferencję

Interesuje Cię tematyka związana z zarządzaniem energetyką i ciepłownictwem w firmie? A może poszukujesz nowych metod i efektywnych rozwiązań z tego zakresu? Jeśli tak, to zapraszamy na konferencję techniczną, która odbędzie się tym razem w Chorzowie.

  1. Konferencja – ogólne informacje
  2. Dodatkowe warsztaty techniczne
  3. Dla kogo?

Po raz kolejny objęliśmy patronat nad konferencją techniczną. Tym razem tematem przewodnim jest Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie. Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2019 roku w Chorzowie.

 

Konferencja – ogólne informacje

Konferencja techniczna pt. Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie skierowana jest do wszystkich, którzy interesują się tematem i poszukują nowych i skutecznych metod dla swoich firm. Udział w wydarzeniu jest darmowy, dlatego tym bardziej zachęcamy do uczestnictwa! Podczas konferencji przez ekspertów poruszone będą najważniejsze kwestie ze wspomnianego obszaru. Uczestnik dowie się między innymi o:

  • innowacyjnych cyfrowych narzędziach
  • przyczynach awarii maszyn przemysłowych
  • metodach monitorowania mediów
  • metodach diagnostyki maszyn
  • wykorzystaniu termowizji w ciepłownictwie oraz energetyce
  • czy o metodach komunikacji w systemach energetycznych

Szczegółowe informacje na temat poruszanych tematów podczas spotkania, dostępne są bezpośrednio na stronie głównej wydarzenia.

 

Dodatkowe warsztaty techniczne

Po prelekcji odbędą się warsztaty tematyczne dla zainteresowanych. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole podczas rejestracji na wydarzenie. Warsztaty również są bezpłatne.

Tematyka jednych warsztatów będzie obejmowała programowanie w SCADA PROMOTIC. Celem aplikacji jest pomoc w monitorowaniu zużycia energii w miejscu pracy i tym samym jego zmniejszenie.

Drugie warsztaty dotyczą ultradźwiękowego monitoringu łożysk. Podczas nich uczestnik dowie się również, w jaki sposób badać przekładnie zębate, łożyska wolnoobrotowe, przenośniki taśmowe czy siłowniki hydrauliczne.

Zarówno na pierwsze, jak i drugie warsztaty liczba miejsc jest ograniczona, a szczegółowe informacje znajdziesz również na głównej stronie wydarzenia.

 

Dla kogo?

Udział w konferencji jest bezpłatny i każdy zainteresowany może wziąć w niej udział. Tematyka skierowana jest głównie dla przedstawicieli elektrowni, elektrociepłowni, sektora gazowego, paliwowego, również dla kopalni, czy firm, które zajmują się dystrybucją ciepła i energii. Ponadto wydarzenie adresowane jest także dla pracowników z pionu technicznego, serwisowego, produkcyjnego, jak i zakupowego.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.