Łożyska kulkowe – katalog asortymentu

Łożyska kulkowe – katalog asortymentu

Łożyska kulkowe katalog nie tylko ułatwi samodzielny dobór odpowiedniego modelu łożyska, ale dodatkowo pozwoli sprawdzić bardziej szczegółowe parametry, których czasami nie da się znaleźć na stronie internetowej hurtowni łożysk.

  1. Nowoczesna wyszukiwarka łożysk
  2. Katalog produktów firm łożyskowych

Niezależnie więc od tego czy klient jest zorientowany w temacie i na co dzień pracuje w branży utrzymania ruchu czy też jest to jego pierwszy zakup, korzystanie z katalogów pomoże upewnić się, że wybrane łożysko sprawdzi się w przypadku zaplanowanego montażu.

Nowoczesna wyszukiwarka łożysk

Zamiast tracić czas na wyszukiwanie łożyska w tradycyjnych zestawieniach, klienci mogą odwiedzić zawierający łożyska kulkowe katalog w formie nowoczesnej wyszukiwarki. Umożliwia ona znalezienie idealnego produktu, jeżeli tylko poda się następujące łożyska wymiary:

  • szerokości zewnętrznej,
  • szerokości wewnętrznej łożyska,
  • wysokości łożyska (szerokości).

Tym samym jeżeli ktoś posiada na wzór stare łożysko, może je szybko zmierzyć i znaleźć taki sam model. Do mierzenia łożyska najlepiej jest wykorzystać suwmiarkę. Jeżeli natomiast klient nie ma pewności, który model będzie odpowiedni, może określić przybliżony zakres (szerokości lub wysokości), a wyszukiwarka łożysk wyświetli mu wszystkie pasujące propozycje. Wówczas przy pomocy filtrów (odpowiadających między innymi za ilość rzędów w łożysku, rodzaj elementów tocznych, klasę dokładności, materiał koszyka oraz typ uszczelnienia) będzie można ograniczyć listę wyników do tych propozycji, które na pewno spełnią oczekiwania klienta. Klienci, który nie chcą samodzielnie dobierać łożyska lub obawiają się, że zrobią to w nieprawidłowy sposób, mogą napisać maila, skorzystać z czatu lub po prostu zadzwonić, a nasi pracownicy zajmą się dobraniem najlepszych łożysk. Jako doświadczony dystrybutor FAG oraz łożysk innych producentów, mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Niezależnie od tego o jakie chodzi łożyska sprzedaż tego asortymentu odbywa się u nas po bardzo atrakcyjnych cenach.

Katalog produktów firm łożyskowych

Klientów zainteresowanych otrzymaniem katalogu łożysk w wersji papierowej prosimy o kontakt, a podeślemy odpowiednią publikację. Katalogi łożysk w wersji elektronicznej można natomiast znaleźć na naszych stronach lub otrzymać bezpośrednio na maila po wysłaniu wiadomości do naszego działu obsługi klienta. Przy okazji klienci mogą uzyskać pomoc w wyborze producenta, który spełni ich oczekiwania względem jakości łożyska oraz ceny.

1 thought on “Łożyska kulkowe – katalog asortymentu”

  1. Ech, jednak nie poradzę sobie ze znalezieniem łożyska. ^^ Zaraz zadzwonię do was, bo w wyszukiwarce nie widzę wymiarów, które podał mi serwisant.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.