Nowy sklep z branży technicznej

W końcu, po wielu miesiącach prac, startuje nowy sklep internetowy z branży technicznej, czyli strona zaopatrzenie24.pl.

Naszym celem było stworzenie sklepu, w którym klienci będą mogli znaleźć kompletny asortyment z branży utrzymania ruchu, a więc bez problemu zamawiać łożyska, sprzęgła, pasy klinowe i wiele innych towarów, które będą wysyłane bezpośrednio z naszego magazynu.

Wciąż pracujemy nad dodawaniem nowych produktów, ale już teraz można korzystać z bogatej oferty na akcesoria BHP sklep internetowy (między innymi alkomaty, czyściwa, lustra, akcesoria związane z kontrolą dostępu) oraz asortyment związany z automatyczną identyfikacją (sklep etykiety, kalki barwiące oraz drukarki). Mamy nadzieję, że zarówno nasza oferta jak i ceny spełnią oczekiwania klientów. W razie problemów ze złożeniem zamówienia zawsze można skorzystać z pomocy naszych doświadczonych opiekunów klienta.

Tym samym zachęcamy do wypróbowania naszego sklepu technicznego, szczególnie że niewiele jest tego typu miejsc w sieci, które oferowałyby tak różnorodny towar w przystępnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.