Noże marki Jusky

Nie od dziś wiadomo, że używanie klasycznych narzędzi tnących do nietypowych zastosowań, może skutkować nieprzyjemnymi konsekwencjami. Nieprzystosowany nożyk do danego materiału nie tylko nie poradzi sobie z jego cięciem, ale również podnosi ryzyko wystąpienia wypadku, w postaci na przykład skaleczenia dłoni. Dlatego zawsze warto inwestować w produkty odpowiednio przystosowane.

 

Jeśli szukasz niezawodnych narzędzi tnących, charakteryzujących się doskonałą precyzją, koniecznie zwróć uwagę na asortyment marki Jusky. Od początku istnienia, firma zajmuje się produkcją noży o szerokim zakresie zastosowań, które ze względu na swoje specjalne obudowy, mają również właściwości zabezpieczające dłonie osoby użytkującej. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa ostrza są przygotowywane w ten sposób, aby sprostać każdemu zadaniu. I tym samym, jeśli potrzebujesz specjalnego noża do cięcia trzywarstwowego kartonu, najlepszym rozwiązaniem będzie model Klever Koncept Jusky, charakteryzujący się wygodną i antypoślizgową rękojeścią oraz ukrytym ostrzem, który nie tylko zmniejsza ryzyko urazu, ale także eliminuje ewentualne uszkodzenie produktu. Na konstrukcji zamontowano dodatkową wypustkę, która świetnie radzi sobie także z cięciem taśm pakowych.

Oferta Jusky obejmuje również specjalistyczne noże do zrywu papieru. Odpowiednia konstrukcja pozwala na łatwe usuwanie nawet wielu warstw papieru z danej rolki. Dużą popularnością cieszą się także noże do gratowania. Model 3F znajdzie swoje zastosowanie przede wszystkim w branży motoryzacyjnej oraz w przemyśle PTS.

Delikatne i cienkie materiały również wymagają użycia odpowiedniego narzędzia tnącego. Marka Jusky wyprodukowała specjalny nóż typu Ring, który doskonale sprawdza się do cięcia linek, folii ozdobnych, żyłek wędkarskich czy osłonek wędliniarskich. Model ten jest niewielki i do użycia wystarczy założyć go na palec. Szerokość szczeliny tnącej w przypadku noża Ring wynosi 2 mm, a całość wykończono wysokiej jakości plastikiem.

Z noży bezpiecznych warto zwrócić uwagę na kieszonkowy model SKR500, wyposażony w mechanizm sprężynowy oraz ostrze z czterema krawędziami tnącymi. Drugim produktem, równie często wybieranym przez klientów sklepu Zaopatrzenie24 jest nożyk bezpieczny Slitter Light. Również i w nim zastosowano specjalny mechanizm, dzięki któremu ostrze automatycznie chowa się do rękojeści, gdy narzędzie nie jest już używane. Model ten przygotowany  jest do cięcia grubych materiałów. Dużym plusem Slitter Light jest rękojeść, która została zaprojektowana tak, aby zapewniać wygodę zarówno prawo-, jak i leworęcznym osobom.

 

Oferta marki Jusky jest bogata. Dlatego, zanim ostatecznie zdecydujesz się na konkretny model, warto zwrócić uwagę również i na inne typy. Jeśli masz dodatkowe pytania, skorzystaj z pomocy naszego Działu Sprzedaży. Wspólnie na pewno uda nam się dobrać najbardziej odpowiednie narzędzie tnące dla Ciebie.

2 thoughts on “Noże marki Jusky”

  1. W mojej firmie na magazynie od zawsze chłopaki skarżyli się, że noże tępią się w zastraszającym tempie ale po przeczytaniu tego artykułu od razu zdecydowałem się na zakup noży Jusky i od tego czasu dosłownie cisza, muszę też wspomnieć o ekspresowym czasie dostawy mojego noża, dobra robota zaopatrzenie24 🙂

  2. Korzystam z nich co prawda do zastosowań prywatnych ale potwierdzam, że to dobry wybór. No i noże Jusky mają bardzo fajny design.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.