Przenośne drukarki do etykiet

Przenośne drukarki do etykiet

Interesują Cię przenośne drukarki do etykiet? Zastanawiasz się, czy będą lepszym rozwiązaniem niż modele stacjonarne? A może nie jesteś pewny, który wariant sprawdzi się w Twojej branży? Sprawdź nasze propozycje!

 

  1. Drukarka Brady BMP71
  2. Drukarka Brady BMP61
  3. Drukarka Brady BMP21

 

Przenośne drukarki do etykiet znajdą zastosowanie w wielu branżach przemysłowych. Jeśli szukasz ręcznej drukarki, modele marki Brady na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Większość produktów dostępnych w ofercie tej amerykańskiej marki wyposażone zostały w innowacyjną technologię smart chip, odpowiedzialną za autokalibrację oraz autodetekcję. Ponadto są skuteczne i proste w obsłudze. Poniżej przedstawiamy kilka produktów, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.

 

Drukarka Brady BMP71

Przenośna drukarka Brady BMP71 to urządzenie umożliwiające druk etykiet na ponad 30 materiałach eksploatacyjnych. Model wyposażony został w pełną klawiaturę QWERTY, QWERTZ, AZERTY lub CYRYLICĘ, co pozwala na szybkie i proste wprowadzanie tekstu, który ma pojawić się na etykietach. Dodatkowo zamontowano większy, kolorowy i bardziej czytelny ekran graficzny LCD, zapewniający równie łatwe projektowanie etykiety, dzięki czemu nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także nie zmarnujesz materiałów eksploatacyjnych. Na ekranie wyświetlają się także podstawowe informacje, w tym, jaki rodzaj etykiety został właśnie zainstalowany, jej kolor, rozmiar, ilość materiału, poziom naładowania akumulatora, obszar wydruku czy rozmiar czcionki. Drukarka gwarantuje druk o rozdzielczości 300 dpi. Maksymalna prędkość druku wynosi 38 mm/s, szerokość – 46 mm, natomiast długość 1016 mm. Model BMP71 może pracować w zakresie temperatur od 4 do 49 stopni Celsjusza.

Dużą zaletą drukarki etykiet BMP71 jest także pamięć, pozwalająca na zapisanie ponad 100 000 projektów. Samo zapisywanie, wczytywanie czy usuwanie plików jest bardzo proste i intuicyjne. Na jednym ładowaniu produkt może wydrukować około 4 000 etykiet. A gdy przez dłuższy czas nie używamy drukarki, urządzenie samodzielnie przechodzi w tryb uśpienia.

Drukarka sama w sobie ma zainstalowane podstawowe symbole informatyczne i elektryczne, kody kreskowe (kod 39 i 128), a także ponad 500 elementów graficznych, najczęściej wykorzystywanych przez klientów. Etykiety można projektować także na komputerze. Wystarczy zainstalować dedykowany program LabelMark od Brady, dostarczany wraz z zakupionym produktem.

 

Drukarka Brady BMP61

Ręczna i kompaktowa drukarka Brady BMP61 w połączeniu z szybkim drukiem oraz możliwością wykorzystania ogromnej ilości różnorodnych etykiet, jest świetnym rozwiązaniem dla wysokich oczekiwań i wyzwań stawianych przez identyfikację w każdej branży przemysłowej. Mobilny model gwarantuje druk o rozdzielczości 300 dpi. Odpowiednie funkcje i oprogramowanie sprawiają, że drukarka samodzielnie potrafi rozpoznać rodzaj etykiety i ją skalibrować. Na kolorowym, dotykowym wyświetlaczu zawsze pojawiają się komunikaty dotyczące zainstalowanego materiału eksploatacyjnego, poziomu naładowania akumulatora, poziomu tuszu czy liczby etykiet. Prędkość druku wynosi 33,8 mm/s. W drukarce zamontowano obcinak etykiet, a także zainstalowano bazę podstawowych wzorów etykiet oraz symboli graficznych. W zależności od wersji, projekty etykiet możesz tworzyć w specjalnym oprogramowaniu na komputerze lub w aplikacjach mobilnych i przesyłać w sposób bezprzewodowy na drukarkę.

Drukarka Brady BMP61 wyposażona została w klawiaturę QWERTY. Jest również możliwość zakupienia modelu z klawiaturą. AZERTY, QWERTZ lub z cyrylicą.

 

Drukarka Brady BMP21

Podręczna drukarka etykiet BMP21 jest świetnym rozwiązaniem, jeśli szukasz urządzenia gwarantującego szybki druk etykiet do – na przykład – oznaczania przewodów, kabli, tablic rozdzielczych, gniazd czy wtyków. Łatwa obsługa, proste projektowanie i wysokiej jakości, trwałe materiały eksploatacyjne – to tylko kilka zalet, którymi możemy opisać model BMP21. Innowacyjne technologie oraz intuicyjne oprogramowanie ukryto pod solidną obudową, chroniącą całość przed często ekstremalnymi warunkami, z którymi drukarki mają do czynienia w branżach przemysłowych. Druk o rozdzielczości 203 dpi zapewnia czytelne etykiety. W przypadku modelu BMP21 również można stosować różnego rodzaju etykiety, w tym koszulki termokurczliwe czy samolaminujące się materiały. Drukarka ma wbudowane podstawowe symbole – w tym oznaczenia elektryczne, identyfikacyjne czy typu datacom, a także kody kreskowe (39 i 128).

Etykiety drukowane przez drukarkę BMP21 bez problemu przyklejają się do każdego rodzaju powierzchni – bez względu na to, czy jest to powierzchnia gładka, zakrzywiona czy chropowata. Również ekstremalne temperatury nie są przeszkodą. Etykiety nie odklejają się, a sam druk pozostaje czytelny przez kolejnych kilka lat.

 

Oferta drukarek etykiet jest obszerna. Powyższe 3 modele są naszymi propozycjami, często wybieranymi przez zainteresowanych. Jeśli szukasz innego rozwiązania – na przykład drukarki typu deskop – koniecznie sprawdź dostępne w naszym sklepie produkty. W przypadku problemów z wyborem skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie dobierzemy optymalne urządzenie dla Twojej firmy.