Wydajne drukarki Brady

Wydajne drukarki Brady

Co możemy zrobić w przypadku, gdy musimy szybko zareagować, a nie mamy pod ręką odpowiedniego znaku bezpieczeństwa? I kiedy nie możemy czekać na zamówienie, bo oznaczenie jest nam potrzebne „na teraz”? Odpowiedź jest prosta! Sprawdź wydajne drukarki Brady już dziś!

 

  1. Znaki bezpieczeństwa dla zakładu pracy
  2. Wydajne drukarki Brady

 

Ze znaków bezpieczeństwa korzysta praktycznie każdy zakład pracy. W większości przypadków są to produkty zamawiane lub kupowane w sklepach stacjonarnych. Są jednak sytuacje, kiedy pojawia się zagrożenie, którego w żaden sposób nie możemy oznaczyć, gdyż nie mamy odpowiednich narzędzi. Jak temu zaradzić? Najlepszym rozwiązaniem jest możliwość samodzielnego stworzenia znaków bezpieczeństwa. Jak? Inwestując w drukarki etykiet amerykańskiej marki Brady!

 

Znaki bezpieczeństwa dla zakładu pracy

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym rozwiązaniem podnoszącym poziom bezpieczeństwa w każdym miejscu pracy, są znaki bezpieczeństwa. W ofercie marki Brady znajdziesz produkty do ciągłego zastosowania, ale także warianty, których użyjesz tylko i wyłącznie podczas prac, serwisowania czy czyszczenia na przykład maszyn. Ta druga kategoria obejmuje nie tylko oznaczenia, ale różnego rodzaju blokady, służące do skutecznego blokowania urządzeń przemysłowych tak, by żaden nieupoważniony pracownik przypadkowo ich nie uruchomił, co mogłoby się wiązać nie tylko uszczerbkiem na zdrowiu, ale i często z poważniejszym uszkodzeniem maszyny.
W asortymencie Brady znajdziesz zarówno znaki nakazu, jak i zakazu. Ponadto firma produkuje znaki ostrzegawcze, pożarowe, ewakuacji, a także związane z pierwszą pomocą. I nawet jeśli zainwestujesz we wszystkie rozwiązania, jakie potrzebujesz w swojej firmie, to zawsze pojawi się taka sytuacja, że nie będziesz miał odpowiednich narzędzi do oznakowania nowopowstałego zagrożenia. W takim przypadku liczy się czas. I zamiast czekać na zamówienie, warto mieć pod ręką drukarkę etykiet, dzięki której samodzielnie stworzysz i wydrukujesz odpowiedni znak bezpieczeństwa, który aktualnie potrzebujesz.

 

Wydajne drukarki Brady

Aby unikać wypadków w miejscach pracy, warto korzystać z takich rozwiązań, jak znaki ostrzegawcze. Jeśli potrzebujesz drukarki etykiet i jednocześnie zdarzyło Ci się, że w danej chwili nie miałeś odpowiedniego znaku bezpieczeństwa, gdy pojawiło się zupełnie nowe zagrożenie, koniecznie sprawdź nieco większe, stacjonarne urządzenia. Wspomniane produkty umożliwiają nie tylko efektywne drukowanie wybranych etykiet, ale także produkowanie potrzebnych oznaczeń BHP z informacjami dla pracowników, by zachowali wszelkie środki ostrożności.
Poniżej przedstawiamy kilka drukarek do etykiet marki Brady, które cieszą się zainteresowaniem wielu klientów.

 

Drukarka etykiet Brady BBP31

Kompaktowa drukarka etykiet BBP31 Brady to monochromatyczny wariant. Dedykowany jest przede wszystkim użytkownikom, dla których ważna jest niezawodność i szybkość projektowania i drukowania oznaczeń. Urządzenie samodzielnie rozpoznaje i formatuje wkładane etykiety, a to dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Smart Cell. Dotykowy ekran umożliwia proste i szybkie projektowanie etykiet. Obsługuje szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych, w tym odblaskowy, samolaminujący się lub fotoluminescencyjny winyl, poliester w różnych odmianach czy taśmę magnetyczną. Urządzenie drukuje etykiety o szerokości od 12,7 mm do 101 mm i długości do 3 m. Szybkość drukowania wynosi około 76 mm/s.
W drukarce zainstalowano około 250 oznaczeń, a także najczęściej wykorzystywane style etykiet. Ponadto urządzenie posiada równie symbolikę kodów kreskowych.

 

Drukarka znaków BHP BBP85

Wydajna drukarka znaków BHP serii BBP85 to termotransferowy model umożliwiający druk w kolorze i w dużym formacie. Maksymalna szerokość etykiety wynosi 254 mm. Drukarka ma dotykowy, 7-calowy ekran, który w połączeniu z czytelnym interfejsem i pełnowymiarową składaną klawiaturą gwarantuje prostą i szybką obsługę. Zainstalowane aplikacje pozwalają na tworzenie między innymi znaków bezpieczeństwa, a także etykiet RTK czy oznaczeń do rur. Urządzenie obsługuje także niestandardowe etykiety. Rozdzielczość druku wynosi 300 dpi. Drukarka może pracować zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z komputerowym programem MarkWare.
Wydajna drukarka Brady BBP85 ma wbudowane trzy systemy znaków kreskowych i około 300 symboli oraz piktogramów. Obsługuje kilkanaście języków, między innymi polski, angielski, czeski i duński. Standardowe urządzenie posiada 2 porty USB, 1 port USB host i port typu Ethernet wraz z sieciową kartą.
Temperatura robocza w przypadku drukarki do etykiet Brady BBP85 wynosi od 10 do 40 stopni Celsjusza.

 

 

Asortyment marki Brady obejmuje większą ilość drukarek. Szczególnie modele stacjonarne, które wykorzystuje się do produkowania znaków bezpieczeństwa, są dostępne w różnych konfiguracjach i seriach. Różnią się między sobą minimalnie jakimiś parametrami – na przykład rozdzielczością druku, możliwością drukowania etykiet w kolorze, szybkością czy szerokości obsługiwanych materiałów. Z tego też względu w niniejszym artykule wysunęliśmy jedynie dwie propozycje. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, koniecznie sprawdź pełną ofertę Brady i wybierz optymalne rozwiązanie dla swojej firmy.