Czy warto inwestować w przenośną drukarkę etykiet?

Czy warto inwestować w przenośną drukarkę etykiet? Gdzie rozwiązanie tego rodzaju znajdzie zastosowanie? Wszystko zależy oczywiście od naszych wymagań. Dlatego, zanim zdecydujesz się na inwestycje, dokładnie sprawdź możliwości interesujących Cię urządzeń.

 

  1. Czym wyróżniają się przenośne drukarki etykiet?
  2. W jakich branżach przenośna drukarka znajdzie zastosowanie?

 

Dużą popularnością na polskim rynku cieszą się drukarki Brady – zarówno modele stacjonarne, jak i przenośne oraz ręczne. Dlatego, jeśli szukasz optymalnego rozwiązania, koniecznie sprawdź urządzenia amerykańskiej marki Brady. W przypadku dodatkowych pytań lub problemów ze znalezieniem odpowiedniej drukarki etykiet koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 

Czym wyróżniają się przenośne drukarki etykiet?

Jak już wspominaliśmy, drukarki etykiet marki Brady cieszą się dużą popularnością. Jest to spowodowane przede wszystkim wysoką jakością produktów oraz trwałością wydrukowanych oznaczeń. Tworzone etykiety odznaczają się także optymalną odpornością na większość negatywnych czynników, dzięki czemu rozwiązania Brady sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach przemysłowych.

Do zalet przenośnych drukarek do etykiet zalicza się przede wszystkim niewielki gabaryt i niższa – w porównaniu do przemysłowych, stacjonarnych modeli – waga. To sprawia, że z przenośnych urządzeń Brady można korzystać niemalże w każdym miejscu.

Drukarki etykiet BradyZanim zdecydujesz się na konkretny model, koniecznie sprawdź jego parametry. Powinieneś zainteresować się przede wszystkim wydajnością, szczególnie jeśli zależy Ci na szybkim drukowaniu bardzo dużej partii etykiet. Równie istotna jest rozdzielczość. Drukarki do etykiet o rozdzielczości 300 dpi będą wystarczającym rozwiązaniem, nawet przy tworzeniu bardziej rozbudowanych grafik. Kupując drukarki do etykiet, zwróć również uwagę na obsługiwane przez urządzenie materiały eksploatacyjne. Poza rodzajami materiałów ważne są także ich wymiary.

Warto inwestować w rozwiązania dedykowane konkretnym branżom. Dzięki temu otrzymasz drukarkę etykiet, w której wbudowano podstawowe symbole, wykorzystywane w danym przemyśle. Na przykład drukarka etykiet dla elektryków zwykle wyposażona jest w podstawowe symbole, które stosuje się przy znakowaniu przewodów, kabli czy innych części instalacji elektrycznej.

 

W jakich branżach przenośna drukarka znajdzie zastosowanie?

Oferta amerykańskiej marki Brady jest bardzo rozbudowana. Dzięki temu każdy zainteresowany klient jest w stanie znaleźć najbardziej dopasowane urządzenie, które spełni wszystkie jego oczekiwania. Wśród przenośnych drukarek etykiet dostępne są rozwiązania, które znajdą zastosowanie w następujących branżach przemysłowych:

 

  • elektryka, automatyka – drukowanie etykiet do identyfikacji: przewody, kable, panele krosownice, zaciskowe listy, inne części instalacji elektrycznej,
  • branża spożywcza – znakowanie produktów w sklepach spożywczych, piekarniach, na targowisku, a także do identyfikacji butelek,
  • handel, produkcja – tworzenie etykiet służących do identyfikacji produktów i towarów,
  • logistyka – etykiety dla identyfikacji magazynowanych produktów lub towarów do transportu,
  • branża medyczna – drukowanie etykiet do znakowania między innymi leków (apteka) czy probówek (laboratorium),
  • branża ogrodnicza – etykiety do identyfikacji akcesoriów oraz roślin,
  • biuro – tworzenie oznaczeń do znakowania miejsc, w których przechowuje się dokumenty, a także samych dokumentów (np. segregatorów).

 

Jak widać, przenośna drukarka do etykiet jest rozwiązaniem funkcjonalnym, które znajdzie zastosowanie właściwie w każdej branży przemysłowej. Ze względu na niewielki gabaryt oraz niską masę, może być bez problemu przenoszona z miejsca na miejsce. Do zalet urządzeń Brady zalicza się także prostą obsługę oraz wygodę w użytkowaniu. Zatem, jeśli szukasz optymalnej drukarki do etykiet, koniecznie sprawdź dostępne w ofercie Brady urządzenia już dziś!