Profesjonalne i tanie alkomaty

Interesują Cię profesjonalne i jednocześnie tanie alkomaty? Już dziś sprawdź produkty proponowane przez markę Alkohit! W ofercie znajdziesz zarówno proste, jak i nieco rozbudowane alkomaty, z których korzystają również instytucje państwo i służby mundurowe.

 

  1. Jaki tani alkomat kupić?
  2. Rozbudowane alkomaty dowodowe

 

Klienci hurtowni Zaopatrzenie24 chętnie sięgają po alkomaty Alkohit ze względu na atrakcyjną cenę, precyzyjne wyniki i łatwość obsługi. Jeśli szukasz sprawdzonych urządzeń, gwarantujemy, że alkomaty Alkohit spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy na szybki przegląd dostępnych rozwiązań.

 

Jaki tani alkomat kupić?

alkomat-alkohit-x45W ofercie marki Alkohit z najtańszych rozwiązań poleca się alkomat Alkohit X3. To proste urządzenie, które sprawdzi się szczególnie w prywatnym zastosowaniu. Gwarantuje precyzyjne wyniki badania, a także zapamiętuje do pięciu ostatnich pomiarów. Ma także wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania i umożliwia zmienianie jednostki. W podstawowym zestawie poza alkomatem znajdują się także wymienne ustniki. Do zalet taniego urządzenia Alkohit X3 zalicza się także wytrzymałą obudowę, którą pokryto gumą. Materiał ten skutecznie chroni produkt przed ewentualnym uszkodzeniem.

Nieco droższy, ale w dalszym ciągu w atrakcyjnej cenie jest alkomat Alkohit X45. Wyróżnia się nowoczesnym designem i czytelnym, podświetlanym wyświetlaczem. Dzięki temu bez problemu odczytasz wynik pomiaru nawet po zmroku czy słabszym oświetleniu. Modele tej serii doskonale sprawdzą się nie tylko w rękach indywidualnego klienta, ale i w małych firmach. W niniejszym alkomacie stosuje się sensor elektrochemiczny, który gwarantuje dokładne i stabilne wyniki. Z dodatkowych funkcji wyróżnia się automatyczne wyłączanie, wskaźnik baterii, licznik kalibracji oraz alarm, który uaktywnia się w momencie, gdy wynik przekracza 0,2%. Alkomaty Alkohit X45 są odporne na temperaturę powietrza oraz rodzaj pokarmu – reaguje jedynie na alkohol.

 

Rozbudowane alkomaty dowodowe

alkomat-alkohit-x600Jeśli potrzebujesz wydajnego alkomatu, który jednocześnie może służyć jako rozwiązanie dowodowe, koniecznie sprawdź modele współpracujące ze specjalną drukarką. Takie modele znajdziesz w ofercie Alkohit! Dostępne produkty serii Alkohit X600 ze zintegrowaną drukarką umożliwiają przeprowadzenie badania i wykorzystania wyniku jako dowód w sądzie. Rozbudowane alkomaty Alkohit tego rodzaju wykorzystywane są przede wszystkim przez instytucje państwowe, średnie i duże firmy, a także służby mundurowe. Aby móc przeprowadzić większą ilość badań w jak najkrótszym czasie, możesz zastosować specjalną nasadkę lejkową wielokrotnego użytku, dzięki której pomiar wykonuje się bezstykowo.

Do zalet produktów serii Alkohit X600 zalicza się także system, który pozwala na bezproblemowe przeprowadzanie badań na osobach mających nieco problemy ze wydychaniem powietrza. Sprawdzi się także przy badaniu nieprzytomnych ludzi. Niniejsze urządzenia maja także dotykowy ekran. W połączeniu z intuicyjnym systemem gwarantuje prostą i przyjemną obsługę.

W standardowym zestawie poza alkomatem znajdziesz także ładowarkę USB, 30 sztuk ustników, 2 nasadki lejkowe i 4 sztuki papieru do zintegrowanej drukarki. Dodatkowo zestaw zawiera pokrowiec, baterię guzikową, instrukcję obsługi, płytę z oprogramowaniem i kartę gwarancyjną. Każdy klient otrzymuje 6 lat gwarancji na urządzenie i 3 lata na sensor.