Zakup nagrzewnicy do łożysk

Zakup nagrzewnicy do łożysk

Szukasz odpowiednich narzędzi, które ułatwią montaż łożysk? Potrzebujesz wysokiej jakości nagrzewnicy? Nie wiesz jednak, którą firmę wybrać? Koniecznie sprawdź poniższy artykuł. Gwarantujemy, że z nami wybór nagrzewnicy do łożysk będzie łatwiejszy.

 

  1. Nagrzewnica Bega
  2. Nagrzewnice Simatherm
  3. Produkty ręczne i stacjonarne

 

Dostępne w naszym sklepie nagrzewnice indukcyjne to produkty marki Berga i Simatherm, popularne wśród klientów na całym świecie. Producenci z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły konstruują nagrzewnice, aby były efektywniejsze i skuteczniejsze od towarów konkurencji.

 

Nagrzewnica Bega

Nagrzewnica indukcyjna Bega to model zaawansowany, który znajdzie zastosowanie tam, gdzie wymaga się doskonałej skuteczności i niezawodności. Jeśli potrzebujesz nagrzewnicy stacjonarnej i równocześnie takiej, która nie będzie sprawiała problemów by częstym przenoszeniu jej z miejsca na miejsce, postaw na modele umieszczone w wygodnych walizkach. Idealnie sprawdzi się tutaj nagrzewnica indukcyjna Betex 22 ELDI, wyposażona w elektroniczny wyświetlacz i intuicyjnie rozmieszczone przyciski, które należy wykorzystywać do sterowania produktem. Model Bega 22 ELDI oferuje dwa tryby nagrzewania – w pierwszym ustawiamy temperaturę, a za pomocą drugiego nastawiamy interesujący nasz czas. Maksymalna waga nagrzewanego łożyska wynosi aż 20 kg, a w przypadku części – 10 kg.

 

Nagrzewnica indukcyjna ręczna – Betex iDuctor

Na uwagę zasługuje również model ręczny, charakteryzujący się niezawodnością i funkcjonalnością. Można wykorzystać go zarówno do montażu, jak i demontażu łożysk. Stanowi doskonałą alternatywę dla stacjonarnych palników, świetnie radzącą sobie z podgrzewaniem elementów metalowych, w tym obudowy łożyska, pierścieni czy nakrętek. Produkt jest bardzo bezpieczny, ponieważ zamontowano w nim specjalne zabezpieczenie mikroprocesowe, które dba o to, by urządzenie się ani nie przegrzało, ani nie przeciążyło.

 

 

Nagrzewnice Simatherm

Nagrzewnice Simatherm zapewniają doskonałe własności grzewcze, mimo niewielkich rozmiarów samej konstrukcji. Doskonale sprawdzą się tam, gdzie mamy ograniczoną przestrzeń. Są nie tylko mniejsze od nagrzewnic Bega, ale także i lżejsze. Pozwala to na łatwiejsze przemieszczanie produktu z miejsca na miejsce. Gwarantują wysoką jakość pracy i dosłownie w kilka minut potrafią nagrzać wybrany element. Dostępne są nagrzewnice indukcyjne bardziej rozbudowane, wyposażone w dodatkowe funkcje. Modele te samodzielnie kontrolują temperaturę, czas, automatycznie się demagnetyzują, a także mają specjalną ochronę, dbającą o to, by urządzenie się nie przegrzało.

 

Nagrzewnica indukcyjna – płyta HPS Simatherm

Na szczególną uwagę przy produktach marki Simatherm zasługuje nagrzewnica indukcyjna z najnowszej serii, czyli płyta grzewcza. Ma powierzchnię pracy 380 x 180 mm i doskonale sprawdzi się przy podgrzewaniu mniejszych elementów maszyny. W przypadku tego modelu zastosowano pokrywę, która ma nie tylko chronić podgrzewane części przed zabrudzeniami, ale także przyspieszyć sam proces nagrzewania.

 

Nagrzewnica indukcyjna IH 025 Volcano – Simatherm

Najmniejsza nagrzewnica stacjonarna dostępna w naszej ofercie to nagrzewnica indukcyjna IH 025 Volcano Simatherm. I chociaż jest to naprawdę niewielkie urządzenie, wyposażone zostało w nowoczesne technologie. Doskonale sprawdzają się do nagrzewania łożysk o średnicy wewnętrznej wynoszącej minimum 20 mm i maksymalnie 160 mm oraz wadze nie wyższej niż 10 kilogramów. Prosta obsługa sprawia, że nawet mniej doświadczony pracownik nie będzie miał problemów z użyciem nagrzewnicy.

 

 

Produkty ręczne i stacjonarne

Problemem nie zawsze jest to, czy najlepiej sprawdzi się u nas nagrzewnica olejowa, nagrzewnica elektryczna czy każda inna. Większość naszych klientów długo zastanawia się także nad tym, które rozwiązanie wybrać: nagrzewnicę stacjonarną czy ręczną? Wszystko zależy tak naprawdę od osobistych preferencji. Jeśli potrzebna będzie nagrzewnica indukcyjna do podgrzewania dużych oraz bardziej wymagających elementów, najlepszym rozwiązaniem będzie model stacjonarny, zapewniający większą moc. Jeśli natomiast szukasz czegoś mniejszego, poręczniejszego, do podgrzewania małych elementów, nagrzewnica ręczna w zupełności wystarczy.

Dalej nie wiesz, który produkt wybrać? A może interesuje Cię jednak inny produkt, na przykład nagrzewnica olejowa? Skontaktuj się z nami! Wspólnie dobierzemy odpowiednią nagrzewnicę indukcyjną do Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.