Polskie łożyska FŁT Kraśnik

FŁT-Kraśnik to firma, która jako pierwsza zaczęła produkować łożyska toczne w Polsce.

Produkcję rozpoczęto już w 1948 roku. Z każdym rokiem doskonalono nie tylko produkty, ale również i całą fabrykę, dzięki czemu znacznie wzrosła wydajność oraz produktywność firmy. I dlatego do dzisiaj marka cieszy się ogromną popularnością.

Obecnie producent wdraża za każdym razem innowacyjne przedsięwzięcia, co korzystnie wpływa na rozwój i sukces całej firmy. FŁT-Kraśnik gwarantuje wysokiej jakości łożyska, charakteryzujące się trwałością i niezawodnością. W zależności od naszych potrzeb i wyboru danego modelu produkty przystosowane są do pracy w ekstremalnych warunkach. Ponadto markę cechuje wyspecjalizowany personel, a także bardzo dobrze zorganizowana grupa dystrybucyjna, nie tylko w Polsce, ale i za granicami naszego kraju. FŁT-Kraśnik dysponuje również własnym laboratorium, w którym wykonywane są wszystkie testy.

W sklepie Zaopatrzenie24 znajdziesz głównie łożyska FŁT-Kraśnik kulkowe oraz stożkowe i walcowe. Cieszą się one ogromną popularnością, ze względu na swoją doskonałą jakość. Jeżeli zależy Ci na czasie, skorzystaj z dedykowany filtrów, aby zawęzić swoje poszukiwania. Dzięki nim będziesz miał również pewność, że trafiłeś na najbardziej odpowiedni dla Ciebie moment. Natomiast w przypadku problemów zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.